آونگ مشاور

software 

بخش سخت افزار 

در این مجموعه آموزش های مربوط به سخت افزار سیستم ها به کاربران آموزش داده مشود که شامل 3 مقطع مبتدی – پیشرفته و حرفه ای استو بخش حرفه ای که از مبانی الکترونیک آغاز خواهد در سال 97 به این نرم افزار اضافه می شود و شامل فیلم ها و تصاویر تعمییرات حرفه ای به صورت مجزا برای هر مدل لپ تاپ.

 

software 

بخش نرم افزار

از آنجایی که بسیاری از کاربران سیستم های کامپیوتری با مشکلات نرم افزاری مواجه می شوند به آن شدیم تا این مشکلات را در این قسمت با تصاویر و توضیح کامل برای آنها رفع کنیم. تا نیازی به پرداخت هزینه برای این مشکلات پیش پا افتاده و حتی مشکلات تخصصی نداشته باشند.

 

software 

بخش دانستنی ها

در این بخش بسیاری از ترفند ها و نکات جالب توجه سیستم عامل ها و نرم افزار ها و نکات کاربردی آن ها به کاربران آموزش داده می شود.

نصب و راه اندازی بسیاری از نرم افزارهای تخصصی که اکثر مردم برای نصب آن ها با مشکل مواجه می شوند با این بخش نرم افزار مرتفع شده و مشکل حل خواهد شد.

لازم به ذکر است اگر نصب نرم افزاری در بانک اطلاعاتی موجود نباشد کاربر با ارسال پیامی به اپراتور می تواند آموزش آن نرم افزار را به این برنامه اضافه کند.

 

software 

اهداف آونگ مشاور

  1. ارتقا سطح معمولات عمومی مردم در زمینه تعمییرات
  2. آشنایی مردم با مشکلات
  3. کاهش هزینه مردم

و از همه مهم تر ایجاد یک خانواده واحد به نام خانواده آونگ رایانه که در آینده ای نزدیک تشکیل خواهد شد که هدف اصلی این نرم افزار می باشد.

لینک دانلود