درباره ما

شرکت نرم افزار و کار آفرینی آونگ رایانه (نوکــار)، به شماره ثبت 12345 و کد عضویت نظام صنفی رایانه ای13020178، از سال 1388 با هدف تمرکز بر تعمیرات تخصصی لپ تاپ و رایانه شخصی فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با تکیه بر کادر مجرب و وارد و بازاریابی مناسب به سرعت توانست مشتریان خود را پیدا کرده و بخوبی خود را در سطح استان گیلان مطرح نماید.

از اصلی ترین فعالیت های آونگ رایانه بعنوان اولین کلینیک تخصصی تعمیرات لپ تاپ، رایانه های شخصی (PC) و قطعات رایانه، می توان به همکاری با بیش از نیمی از شرکت های کامپیوتری استان گیلان، عقد قراردادهای پشتیبانی و فروش با اداره پست، برخی از بانکهای خصوصی و دولتی و موسسه های مالی و اعتباری، مدارس سازمان آموزش و پرورش استان گیلان و مشتریان دیگر اشاره کرد.

در سال 1390 و پس از گذشت دو سال از فعالیت در زمینه تعمیرات، آونگ رایانه اقدام به دریافت مجوز آموزشگاه تعمیرات نمود و سرانجام در مهرماه 1391 توانست مجوز تاسیس اولین آموزشگاه تخصصی سخت افزار (تعمیرات لپ تاپ، رایانه شخصی و هارددیسک) را با تایید رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت نماید. این شرکت بعنوان مجهزترین مرکز تخصصی لپ تاپ و هارددیسک در شمال کشور با موجود داشتن دستگاه های کم نظیر تعویض چیپ BGA Machine و تعمیر هارددیسک PC3000، آماده همکاری با مشتریان محترم در زمینه های آموزش، تعمیرات و خدمات رایانه ای می باشد.

 

About